איפה כדאי לבקר בברצלונה

אם החלטתם כי ברצלונה היא היעד אליו תטוסו השנה, בדקתם אפשרויות של טיסות לברצלונה וכעת כל שנותר הוא לבחור בטיסה המתאימה לכם ולתכנן מה הן האטרקציות בהן תבקרו באחת הערים הססגוניות ביותר בעולם, תנו לנו להציג בפניכם את כל הנקודות החשובות אותן תצטרכו לקחת בחשבון וכן הצעות באשר למקומות אטרקטיביים בהם כדאי לכם לבקר בברצלונה.
 
קצת על ברצלונה
 
ברצלונה היא אחת מערי הנמל התיירותיות ביותר בעולם. היא מהווה מטרופולין הכולל בתוכו מוסדות אקדמאיים, חיי לילה ענפים, אתרים היסטוריים, תרבות עשירה, בתי קפה, פארקים ועוד. בחירת טיסות לברצלונה צריכות להיעשות תוך החלטה מוקדמת אודות התקציב הקיים ברשותכם והתנאים הנלווים לטיסה. נכון להיום תוכלו לבחור בטיסות סדירות, שכר או טיסות זולות לברצלונה. חשוב מאוד לברר מהם התנאים של כל טיסה ומהי מדיניות הביטולים וזאת על מנת שלא תחוו מצב של מפח נפש.
המטבע הנהוג בברצלונה הוא האירו, הטיסה אליה לוקחת מספר שעות בודדות, המחירים בה דומים למחירים בארץ (מלבד בתקופת החגים), אזרחי המקום מסבירי פנים ויעניקו לכם הכנסת אורחים חמימה, מזג האוויר אידיאלי והאטרקציות בעיר רבות.
 

היכן כדאי לבקר בעיר זו?

שדרות הרמבלה- יש הטוענים כי מי שהגיע לברצלונה אך לא ביקר בשדרת הרמבלה המפורסמת, פספס את אחת החוויות האטרקטיביות ביותר שברצלונה מציעה לתייריה. כאן מדובר על הרחוב המפורסם ביותר ברחבי ברצלונה. כאן מדובר על קילומטר וחצי של רחוב שוקק חיים המאגד חנויות, בתי קפה, מועדונים ואטרקציות רבות משני צידיו. בשדרה עצמה תוכלו ליהנות מדוכני אמנים, מוזיקאים, מופעי רחוב, פסלים אנושיים. בנוסף, אל לכם לפספס את שוק הרמבלה המפורסם, הכיכרות המפורסמים של ברצלונה והמוזיאונים.
מוזיאונים- ישנם מוזיאונים רבים ברחבי קטלוניה. מוזיאון השעווה מתאים ליחידים ומשפחות ומוזיאון פיקאסו הוא חוויה אותה אסור לפספס. כאן תוכלו לחוות את התקופה הכחולה של פיקאסו וכן עבודות רבות אשר נעשו בתחילת דרכו של האמן. בנוסף, תוכלו ליהנות ממוזיאון פובלה אספניול בו יוצגו בפניכם כל סגנונות הבניה של העיר. קיימים מוזיאונים רבים בברצלונה וההמלצה היא לבקש בבית המלון את רשימת המוזיאונים ולהחליט מה הן המוזיאונים האטרקטיביים ביותר עבורכם.
כנסיית סגרדה פמיליה- זוהי הכנסייה המפורסמת ביותר ברחבי ברצלונה. כל שנה מגיעים אל אתר זה תיירים רבים על מנת להתרשם מהיצירה הארכיטקטונית הלא גמורה של האדריכל המפורסם גאודי. למרות שגאודי לא השלים את מלאכת בניית הכנסייה, הקטלונים עמלים על סיומה וחוזים כי בשנת 2041 בנייתה תסתיים. כל אחד יוכל ליהנות מ- 18 מגדלים הנישאים עד לגובה של מאה ועשרים מטרים. מקום קבורתו של האדריכל גאודי הוא בחלק התת קרקעי של כנסייה זו ותוכלו ליהנות משרטוטים ותוכניות אשר רשם בעת בניית הכנסייה. בנוסף, תוכלו ליהנות מביקור בקריפטה של הכנסייה ואף לעלות במעלית לצריח וליהנות מהנוף של ברצלונה (יש לקחת בחשבון כי כאן נדרש מכם תשלום נוסף).
הר היהודים- כאן מדובר על גבעה הנישאת לגובה של כ- 175 מטרים. שם זה ניתן לגבעה זו משום בית הקברות היהודי במקום. במתחם של הר היהודים תוכלו ליהנות גם מביקור במוזיאון לאמנות קטלונית, מוזיאון ארכיאולוגיה, המוזיאון האתנולוגי וכן מוזיאון חואן מירו.
 
זוהי רק רשימה מצומצמת של ההיצע האדיר של האתרים והאטרקציות השונות המוצעות לתיירים המגיעים לברצלונה. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מביקור בארמון המלכותי, במצודה, במגדל התקשורת, בנמל, בתיאטרון היווני, בטיבידבו, בקתדראלה המפורסמת של ברצלונה, בארמון גואל, בקאזה מילה ועוד.