תאילנד

טיסות לתאילנד

טיסות נבחרות לתאילנד

טיסה סדירה לתאילנד
טיסה ישירה לתאילנד
טיסת אל על לתאילנד

טיסות ישירות לתאילנד

טיסה ישירה לתאילנד
טיסה ישירה לתאילנד
טיסה ישירה לתאילנד

טיסות סדירות לתאילנד

טיסה סדירה לתאילנד
טיסה סדירה לתאילנד
טיסה סדירה לתאילנד

טיסות לתאילנד

תאילנד היא הנוחה והמפנקת מכל מדינות המזרח. טיסות לתאילנד הן על פי רוב תחילתה של החופשה המושלמת: חופים זהובים, ים כחול, תרבות מרתקת, מקדשים מרשימים, טרקים, שבטים מסתוריים, מטבח ששמו יצא ברחבי העולם, וקוקטיילים על החוף – והכל במחירים שווים לכל נפש. לא פלא שרבים מין העולים על טיסות לתאילנד, באים להשתקע לתקופות ארוכות.

 

 

לפני שעולים על טיסה לתאילנד – דברים שכדאי לדעת
שטח:
517 אלף קמ"ר.
אוכלוסיה: 62 מיליון איש. רובם תאים, מיעוטם סינים, מלזים ובני שבטים אסייתים שונים.
דת: 95% מהאוכלוסיה בודהיסטית. יש מיעוט קטן של מוסלמים ונוצרים.
הגעה: טיסות לתאילנד עם חברת אלעל יוצאות משדה התעופה בן גוריון פעמיים בשבוע. ניתן לקחת טיסות לתאילנד גם דרך מדינות אירופה השונות, כמו גם דרך עמאן, טשקנט, מוסקבה, קייב, ועוד.
מטבע: באט תאילנדי. בחישוב גס, שקל אחד שווה ערך ל-8.5 באט. 
שפה: תאילנדית. ברוב אזורי התיירות והעסקים דוברים גם אנגלית.
מזג האוויר: תאילנד נוחה לטיול בכל ימות השנה, ולכן טיסות לתאילנד יוצאות באופן סדיר. עם זאת, בין החודשים מאי לספטמבר יורדים במדינה גשמי המונסון, בהם היא חמה ולחה, לכן, עדיף לתכנן טיסה לתאילנד בין החודשים אוקטובר ואפריל.
קידומת טלפון:  66. הקידומת של בנגוק הבירה היא 02.
שעון: מקדים את שעון ישראל בחמש שעות.

 

 

 

טיסות לתאילנד – אנתרופולוגיה, בילויים ואוכל
לחובבי האנתרופולוגיה, טיסות לתאילנד הן כרטיס כניסה אל חוויה מזרחית ייחודית ומרתקת. היא מאפשרת לכם להכיר את המזרח כשאתם מוקפים בכל מנעמי החיים של המזרח. לא משנה להיכן לקחת אתכם טיסה לתאילנד – סביר להניח שתמצאו שם וואטים, מקדשים בודהיסטיים מחודדי סטומפות, נזירים בודהיסטיים כתומי גלימות, ופסלוני בודהה – חלקם פשוטי מראה וחלקם עצומים ועשויים זהב טהור. ברחבי המדינה תוכלו למצוא קורסים של יוגה, מדיטציה, ואפילו בישול, מסאז' תאילנדי ואמנויות ריפוי מזרחיות שונות.
וסביב כל אלה, טיסה לתאילנד תעניק לכם את החופשה הטובה ביותר שיכולתם לחלום עליה: האיים ועיירות החוף מציעות שרותי תיירות מעולים, במחירים נוחים עד כדי גיחוך. המסיבות, בעיקר בחופים של קופנגן ופוקט, לא נפסקות לעולם. האוכל המקומי טעים ומגוון, ובמקומות המתוירים גם מותאם בדרך כלל לחיכו הרגיש של התייר המערבי, השוקים פתוחים ביום ובלילה, תעשיית הזיופים פורחת, ובמעט התמקחות תוכלו להשיג כל מה שחשקה בו נפשכם - החל מבגדים ותכשיטים וכלה בגאדג'טים המתקדמים ביותר – במחיר זול משמעותית ממחירם בארץ.

 

 

 

טיסות לתאילנד – אל בנגקוק וסביבותיה
טיסות לתאילנד הנוחתות בבנגקוק, מביאים אתכם אל תצפית החוויה התאילנדית: שם תוכלו להתוודא הן אל השלטון המונרכי-חוקתי, בדמות ביקור בארמון המלך; הן על הדת השלטת, בזכות ביקור במקדש המרהיב של הבודהה השוכב; הן אל התרבות הסגנונית, בביקור בשווקים השוקקים - אם זה שוק הפרחים, השוק הצף או רחוב התרמילאים קאוסאן; והן אל תרבות הבילויים הדקדקנטית כמעט, שהביאה איתה החשיפה למערב, בדמות מועדונים, חיי לילה הומים, מופעי תרבות מקומיים ומופעי זימה ברובע פאט-פונג.
גם אם לוקחים טיסה לתאילנד במטרה לנפוש ולנוח בלבד – כדאי בכל זאת להקדיש יום או יומיים לאתרים שסביבות הבירה הסוערת. בקנצ'נבורי, מרחק של כשעתיים נסיעה בכיוון דרום, תוכלו להשתכן בצימר ממש על המים של נהר קוואי, לצאת לטרק יפה אל מפלים מרהיבים, ולבקר במוזיאון המלחמה העצוב שליד הגשר. בנאקון פאתום, 60 ק"מ מערבית לבירות, תוכלו לצפות במבנה בודהיסטי עתיק, בעל כיפה כתומה עצומה, המתנשא לגובה של 127 מטר – הגבוה ביותר בעולם, לסוגו. ובאיותיאה, כ-85 ק"מ צפונית לבנגקוק, תוכלו לחזות בעיר שלמה של מקדשים בודהיסטים עתיקים.

 

 

 

 

טיסות אל הצפון
טיסות לתאילנד ניתן בדרך כלל להזמין ישירות עם טיסת המשך לצ'אנג מאי – העיר השנייה בגודלה בתאילנד, שהיא בגדר חובה למבקרים, בעיקר בטיולים למזרח הרחוק. ברחבי העיר תוכלו למצוא למעלה מ-300 מקדשים, הגדול והמפורסם בהם הוא דוי סוטפ, בממוקם בראש גבעה אליה מטפסות למעלה מ-300 מדרגות, וממנו נשקף נוף מרהיב של העיר. עוד ראויה לביקור בתאילנד העיירה צ'אנג ראי, המוקפת בחומה עתיקה בת 12 שערים, ומולץ לבקר במקדש הלבן שלה, ובשוק הלילה המקומי. עוד כדאי לסור בצפון אל העיירה פאי, שהיא מרכז מטיילים חביב.
האטרקציה המרכזית בצפון תאילנד היא סיור בכפרי השבטים שלאורך הגבול עם מיאנמר, בואך "משולש הזהב" – משולש הגבולות תאילנד-מיאנמר-לאוס. רבים לוקחים טיסה לתאילנד במיוחד כדי להצטרך לאחר מטיולי ג'יפים המאורגנים אל כפרי השבטים, היוצאים הן מצ'אנג מאי והן מצ'אנג ראי. בכפרים הללו מתגוררים תשעה שבטים מסורתיים, שהידועים שבהם הם שבט ארוכות הצוואר, שבט ארוכי האזניים, שבטי המונג והאקה, הידועים בזכות הבגדים המאוד-מאוד צבעוניים שלובשות נשותיהם, ועוד. טיולים אלו יכולים לכלול אטרקציות נוספות, כמו טיולים אל מפלים או ספארי פילים.

 

 

 

טיסות לתאילנד – אל החופים

מי שלוקח טיסה לתאילנד במטרה לנפוש – פניו מועדות בדרך כלל ישירות אל הדרום. את דרום תאילנד ניתן לחלק באופן כללי למזרח ומערב, כאשר טיסות לתאילנד יכולות לכלול טיסת המשך לפוקט שבמערב או לאי קו-סאמוי שבמזרח, בהתאם להעדפה: אם אתם מחפשים אווירה רגועה ושלווה של התנתקות, או עליזה ותוססת של מסיבת בלתי פוסקות.
פוקט הינה עיירת חוף מתוירת מאוד בחוף המזרחי של תאילנד, המצטיינת בבתי מלון מפוארים מאוד, במסיבות בלתי פוסקות ובהמוני אדם, וגם בתיירות מין מפותחת. מי שרוצה להימלט מין המהומה – עדיף לו להפליג לקו-פיפי, האי הקטן והיפהפה שמול חופי פוקט. אופציה שקטה נוספת היא קראבי, שחופיה מבודדים יותר, ובחלקם ניתן להתנסות בטיפוס מצורים, על המצוקים שלאורך החוף או על בולדרים עצומים המזדקרים מין הים.
בחוף המזרחי, ניתן לנפוש בשלושה איים שונים: קוסאמוי הוא הגדול והמרכזי ביניהם, וגם הוא מצטיין בשרותי תיירות טובים. קות-או הוא הקטן שבהם, ואליו מגיעים בעיקר מי שלקחו טיסות לתאילנד במטרה לצלול. שמו של האי שביניהם, קו-פנגן, יצא לפניו בזכות מסיבות הפול-מון, המושכות אליו אלפי תיירים מדי חודש בחודשו. צפונית משם, בסמוך לחופי בנגקוק, נמצא האי הקטנטן קו-צ'אנג, שמתאים בעיקר למי שמעוניין להימלט מן ההמון.
טיסות לתאילנד יכולות, אם כן, לקחת אתכם לאזורים שונים של המדינה, ולסוג חופשה שונה בתכלית מכל מה שהכרתם עד היום, בין אם מדובר על טיול למרוקו, חופשה באמסטרדם או טיול שופינג בניו יורק. אנו בטלטוס נשמח לסייע לכם לארגן את החופשה שתמיד חלמתם עליה, ולהזמין עבורכם טיסה לתאילנד, טיסות פנים, מלונות, סיורים ועוד. השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

 

למידע נוסף לפני הטיסה:
 

קניות בדיוטי פרי