טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים לחו"ל (ברגע האחרון ולא רק)

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לחו"ל

טיול מאורגן ליוון

טיול מאורגן ליוון

בין התאריכים, 07.07 - 14.07
מיני מאורגן ZCLM2707 IB MSC Lirica יציאה מחיפה
פנסיון מלא העברות
$1,209
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיול מאורגן לגאורגיה

טיול מאורגן לגאורגיה

בין התאריכים, 13.07 - 21.07
טבע ושמחה קווקזית-טיול מקיף בגאורגיה -GEO
חצי פנסיון העברות
באישור מיידי
$1,163
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן לבולגריה

טיול מאורגן לבולגריה

בין התאריכים, 04.07 - 10.07
Hotel Festa Winter Palace
7  ימים פנסיון מלא
903
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לניו יורק
מחירי הטיסות שירדו מאוד ומספר המטוסים שגדל, קירבו את חו"ל לישראל. בעזרת אתר אינטרנט מוצלח, ניתן להזמין בקלות טיולים, לשלל יעדים, בהתארגנות אישית ועצמאית. ובכל זאת, היתרונות של טיולים מאורגנים לחו"ל לא נעלמים מעיני הציבור הרחב. אם רוצים לחוות את הדברים אחרת, אם רוצים לראות דברים שבשום דרך אחרת לא שמים אליהם לב, אם רוצים ליהנות מיתרונות נוספים, זו הדרך לגלות עולם!

לגלות עולם כשמארגנים בשבילכם את הכל 

אתרי טיסות מאפשרים הזמנה של שלל טיסות, למשל טיסות זולות לרומא או ליוון או לאין ספור נקודות מעניינות אחרות בעולם. במקום לקחת את העניינים לידיים, ולבצע את כל אותן המטלות שהופכות את הטיול למוצלח באמת, לפעמים כיף שמישהו אחר מבצע את הכל בשבילנו. כאשר מזמינים טיולים מאורגנים לחו"ל נהנים ממשהו אולטימטיבי. מגלים באמת את העולם, בלי שצריך לעבוד קשה. לא צריך להתלבט בין תאריכים ובין חברות תעופה. לא צריך לחשוב איזה מלון כדאי לסגור ולהזמין רכב שכור או העברות למלון. אין צורך לבלות שעות בחיפוש אחר אטרקציות, במציאת פרטים על שעות כניסה לאתרים השונים או חיפוש אחר שווקים. מישהו כבר מבצע בשבילכם את כל מה שצריך. מהתחלה ועד הסוף. אתם רק צריכים להזמין, וזה הכל. 

חווים את היעד בצורה יותר מעמיקה 

במסגרת טיולים מאורגנים לחו"ל מקבלים את החבילה השלימה, של טיסות, הסעות מאורגנות באוטובוסים מפנקים, נסיעות עד לאתרים ראויים ושווים. לכל מקום שממריאים, דילים למיקונוס, תאילנד או דרום אמריקה, אפשר להוסיף לכך משהו הרבה יותר עמוק. מכיוון שמארגנים את כל הטיול אנשים מנוסים ומיומנים, שמכירים היטב את האזור, זוכים לחוות את היעד בצורה יותר מעמיקה מאשר בדרך כלל. כשלא צריכים לבזבז זמן על "סידורים", הזמנת מוניות, השכרת רכב פרטי, קריאת עלוני פרסום או ספרי טיולים ארוכים, קל להתמכר לכל מה שמרתק. ועל הכל מנצח מדריך מנוסה שיודע להפריד בין מה שאותנטי לבין מה שמהווה סתם בזבוז של זמן. 

מדריך שמעניק ערך מוסף והבנה של התרבות המקומית 

עם טיולים מאורגנים לחו"ל אפשר לטייל רחוק (למשל לסין, למזרח) ואפשר גם לטייל קרוב, למשל עם טיסות ליוון, אתונה, האקרופוליס, הטברנות וכל היתר. אבל מה שחשוב זה לא רק היעד אלא טיב המדריך. עדיף להצטרף לטיל מאורגן שמובל על ידי מדריך שמכיר לעומק את התרבות המקומית. מדריך שמפליא לספר, כל מיני אנקדוטות, פרטים מעניינים, אירועים ואישים. הסברים שמשולבים עם מידע על התרבות המקומית. לפעמים מפגש עם אנשים או מקומות שלא כל כך מוכרים לציבור הרחב. כשרוצים חו"ל עם ערך מוסף, זה פשוט זה. 

מספיקים הרבה יותר במסגרת הזמן 

ישראלים אוהבים דילים ואוהבים לקבל תמורה עבור הכסף. גם כאשר מזמינים טיולים מאורגנים לחו"ל, למי יש חשק לצאת פראיירים. גם על זה חשוב לשים את האצבע, ולא רק על המחיר של טיסות לחו"ל. הטיולים המאורגנים יכולים בהחלט להיות מאוד משתלמים מבחינה כספית. מחירים לקבוצות, כניסות לאתרים, נסיעות וכל היתר, לקבוצה זה מאוד משתלם. אבל מה שעוד אפילו חשוב יותר – בטיול מאורגן מספיקים הרבה הרבה יותר, בכל זמן נתון. בסוף שבוע, בטיול של שבוע, אפילו בטיולים ארוכים יותר, הכל נחווה במסגרת תכנון מדויק. חוסכים זמן של תורים מיותרים. מגיעים לכל מקום בזמן הכי נכון, בלי שצריך לנהוג ולהתעייף. גם מטיילים, גם לומדים ושומעים על דברים מעניינים, גם לא  צריכים לטפל בבירוקרטיות שמסביב. נטו טיול, למקסימום הספק. 

אם רוצים, נהנים גם מזמן חופשי 

תוך כדי טיולים מאורגנים לחו"ל זוכים להתגבש מבחינה קבוצתית. מבלים ממסלולים אתגריים או שליווים (תלוי באופי הטיול שרוצים). מבקרים במוזיאונים, פארקים, נהרות, גלריות או אטרקציות לכל המשפחה. אבל לפעמים רוצים גם זמן לבד. ואכן, טיסות ודילים למוסקבה או לכל מקום אחר במסגרת קבוצתית מעניקים גם את זה. במהלך הטיול, לרוב משלבים גם כמה שעות, פה ושם, שאפשר להתנתק מהקבוצה. אפשר לחקור שווקים או את חיי הלילה. אפשר לערוך קניות באופן עצמאי או לנוח קצת בלובי של המלון בשביל לצבור כוחות לאחר כך.  

חוששים לבד? ביחד זה יותר נעים 

בחלק מהמדינות האקזוטיות, לא תמיד קל למצוא  את הדברים המיוחדים לבד. אך מעבר לזה, יש אזורים לא מוכרים או לפעמים נידחים, שרק מדריכים מנוסים יכולים להביא לשם טיול מאורגן בנוחות ובבטחה. אם יש יעדים מרתקים שחששתם להגיע לשם לבד, בשל אי ידיעת השפה או משום שהריחוק נראה מרתיע או מכל סיבה אחרת, טיולים מאורגנים לחו"ל מהווים פתרון נאות. ואפילו אם מגיעים ליעד לא הכי אקזוטי בעולם, נניח טיסות לפראג שבצ'כיה, לארגון יש תרומה מכרעת. אפשר בצורה כזאת לצאת מהקופסא ולהגיע לפינות שאליהם, לא מגיעים כמעט תיירים. אפשר להגיע למסעדות או לשווקים שבדרך כלל רק המקומיים מכירים. תאילנד, רוסיה, סין, רכס הררי ביעד כזה או אחר – כמעט לכל מקום אפשר למצוא טיול מאורגן, מרתק במיוחד