מה כדאי לקנות בדיוטי פרי

אם בעבר, הדיוטי פרי היה המקום הכדאי ביותר לקניות וזאת משום שלא כל המוצרים נמכרו בחנויות רגילות בארץ והמוצרים היו פטורים ממכס ונמכרו במחירים זולים יותר בהשוואה למוצרים בחנויות בארץ, כיום המצב השתנה.
רוב מוצרי הדיוטי פרי נמכרים בחנויות בארץ ופעמים רבות במחירים שווים ואף זולים יותר. למרות זאת אם אתם מעוניינים לרכוש מתנות לחגים או מתנות ללידה, הדיוטי פרי מציע לכם היצע גדול של מוצרים במקום אחד ופעמים רבות אף במחירי מבצע אטרקטיביים.
 
כל המוצרים במתחם אחד- היתרון הגדול
 
פעמים רבות קניית מתנות ללידה או מתנות לחגים יכול להפוך לפרויקט מסובך אשר גוזל זמן רב ולכן רוב האנשים אשר מגיעים אל הדיוטי פרי מעדיפים לקנות כמות גדולה של מתנות במבצע במקום אחד. יש לקחת בחשבון כי פעמים רבות חנויות הדיוטי פרי משתלמות ביותר לצרכן אשר מחליט לקנות כמות גדולה של מוצרים מאשר לאותו צרכן אשר מעוניין בבושם אחד או שניים. סקרים שנערכו בדיוטי פרי לקראת החגים גילו כי אמנם רשתות הפארם והבשמים הישראליות מציעות בשמים במחירים אטרקטיביים, אך אם אתם מעוניינים לקנות כמות של שלושה בשמים ויותר באותו מקום, המחירים והמבצעים השונים בדיוטי פרי משתלמים יותר. כך שאם אתם מעוניינים לייעל את אותן שלוש שעות לפני הטיסה, תוכלו לעשות את כל הקניות לחגים בהן אתם מעוניינים במקום מרוכז אחד ולאסוף את המוצרים כשאתם חוזרים לארץ. בצורה זו תוכלו לחסוך בזמן יקר ולהעניק מתנה לחג לכל אחד מיקירכם.
 
 
המוצרים המשתלמים ביותר לקנייה בדיוטי
 
בשמים- אם אתם מעוניינים לקנות מתנות לחגים ויודעים מהם הבשמים האהובים על יקירכם, עשו רשימה של כל הבשמים וקנו אותם בדיוטי פרי. קנייה של כמות גדולה של בשמים יכולה לזכות אתכם בהנחה משמעותית.
מוצרי טבק- אם אתם משתייכים לחוג המעשנים הכולל חברים שמעשנים סיגרים יוקרתיים וסיגריות זרות, המקום הזול והמשתלם ביותר לקניית פקטים וכן סיגרים יוקרתיים יהיה הדיוטי פרי. אמנם המלצה זו מזיקה לבריאות, אך אלו שכבר מעשנים, בוודאי ישמחו לקבל לחג סיגריות או סיגרים יוקרתיים.
אלכוהול- בקבוק של יין איכותי או וויסקי משובח יתקבל בהתלהבות על ידי חברים ובני משפחה. בנוסף, אם אתם נוסעים לחו"ל לקראת החגים לבני משפחה, קנו בקבוקי יין ישראליים בדיוטי במחירים משתלמים, מתנה משתלמת לכל הדעות.
מתנות ליולדת- אם אתם מעוניינים לקנות מתנות ליולדת לרגל תינוק חדש, הדיוטי פרי הוא המקום. כאן תוכלו למצוא סטים של טיפוח ואיפור ליולדת, ערכות קרמים, בשמים, סלי מתנות לתינוק החדש ועוד.


אחרי שסיימתם את הקניות, הגיע הזמן לצאת לדבר האמיתי!
אם בחרתם בטיסות למקסיקו, חופשת בטן גב באיי יוון או חופשה באירופה הקלאסית, אנחנו בטוחים שתיהנו מהבחירה!

חופשה נעימה